Home Agenda Lotgenotencontact voor ouders – AIC De Kempen
Lotgenotencontact voor ouders – AIC De Kempen
19 mei 202619:30 - 21:30
Noord-BrabantBruis, Markt 6, 5531 BA Bladel

Het Autisme Informatie Centrum (AIC) De Kempen is een onderdeel van de Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA). De kracht van het AIC ligt in het contact met lotgenoten, leren en delen van elkaars ervaringen en het zoeken naar de juiste hulp. Bovendien kan men terecht voor informatie.

Voor ouders van dochters met ASS

In Bladel wordt eens in de 9 weken een contactgroep georganiseerd voor ouders van dochters met autisme. Speciaal voor ouders van dochters omdat de ervaring heeft geleerd dat dit net wat anders is dan bij jongens met autisme.

Tijdens deze avond kan ieder volledig open zijn, mag alles verteld worden en blijft alles binnen de groep. De avonden met gelijkgestemden hebben een aangename sfeer en onder het genot van een kopje koffie of thee, mag/kun je jezelf zijn. Met mensen die je begrijpen, zonder dat je alles hoeft uit te leggen, delen we ervaringen en leren we van elkaar. Soms wordt er vooraf een onderwerp afgesproken en soms bespreken we wat er ter tafel komt.

Wanneer zijn er activiteiten?

Kijk hiervoor op onze website www.nva-nb.nl

Entreeprijs:
gratis

Aanmelden via:
https://nva-nb.nl/evenement/aic-de-kempen-lotgenotencontact-voor-ouders-op-19-mei-2026/

Meer info:
www.nva-nb.nl

Sluiten
Word nu lid!