Home Agenda Sinterklaas voor kinderen met autisme – NVA Den Haag
Sinterklaas voor kinderen met autisme – NVA Den Haag
22 november 202514:45 - 16:00
Zuid-HollandBogaard Stadscentrum, Prins Willem Alexander Promenade 36, Rijswijk

Voor sommige kinderen met autisme is een bezoek aan Sinterklaas een gebeurtenis die aan hun neus voorbij gaat, omdat dit vaak te druk voor hen is met te veel prikkels. Om kinderen met autisme in de gelegenheid te stellen op een prettige manier een bezoek aan de Sint te brengen, is er dit jaar een aparte mogelijkheid, speciaal voor hen.

Programma

U bent samen met uw kind (liever geen broertjes en zusjes) welkom op deze dag. Sinterklaas ontvangt de kinderen in een aparte ruimte: in het Infocentrum in de Prins Willem Alexander Promenade 35, naast de ANWB winkel. De kinderen zullen door de Pieten alleen of in kleine groepjes worden verwelkomd. Ze kunnen Sint een handje geven, een praatje maken, en met de Pieten zingen en spelen. De Pieten zullen een rustige, afwachtende houding aannemen en de muziek zal zachtjes gespeeld worden.
U mag foto’s maken van uw kind. U begeleidt zelf uw kind en bent verantwoordelijk voor hen.

U kunt uw kind aanmelden door een mail te sturen uiterlijk 16 november naar: nva.denhaag@autisme.nl (met de naam en leeftijd van uw kind en uw telefoonnummer). Ook als u vragen hierover heeft.

Er is een beperkt aantal plaatsen, dus wees er snel bij!

Na aanmelding wordt u gebeld voor de informatie die de Sint graag ontvangt (voor in het grote boek) en krijgt u de precieze tijd waarop uw kind bij Sinterklaas mag komen.

Met dank aan het winkelcentrum In de Bogaard en het Rijswijks Jeugdtheater.

Entreeprijs:
Gratis

Aanmelden via:
nva.denhaag@autisme.nl (met naam en leeftijd kind + telefoonnummer)

Sluiten
Word nu lid!