Home Nieuws NVA-vrijwilligers ontmoeten elkaar in Dierenpark Amersfoort
3 oktober 2025 - 'Een dag om jullie te bedanken voor jullie inzet, met een diepe buiging!'NVA-vrijwilligers ontmoeten elkaar in Dierenpark Amersfoort

Zo’n 130 vrijwilligers kwamen zaterdag 27 september naar Dierenpark Amersfoort. Daar kregen zij twee onderhoudende lezingen voorgeschoteld, één over gezonde voeding en één over samenwerken in de dierenwereld. Na een uitgebreide lunch konden zij het park verkennen met een gids. Ook was er volop gelegenheid om met elkaar bij te praten.

“Vandaag gaan we met elkaar een gezellige ontspannen dag beleven. Een dag om jullie te bedanken voor jullie inzet met een diepe buiging”, zei NVA-directeur Caroline Verkerk in haar welkomstwoord. “Want zonder jullie is het voor de NVA onmogelijk om die vereniging te zijn waar dicht bij huis ervaringen gedeeld worden, via de telefoon of mail informatie & advies wordt ingewonnen of een Autipas kan worden aangevraagd. We blijven ons samen inzetten voor mensen met autisme en hun naasten. Ook namens het (landelijke) bestuur en de teamleden van het verenigingsbureau wil ik jullie hartelijk danken voor jullie tomeloze inzet. Samen zijn wij dé NVA!”

Ook vrijwilliger worden?

Als vrijwilliger maak je het verschil! Bovendien ontmoet je nieuwe mensen en kun je jezelf ontwikkelen. Lijkt het je leuk om ook vrijwilliger te worden? We hebben uiteenlopende vacatures in heel Nederland!

Bekijk hieronder een foto-impressie van de Vrijwilligersdag 2025:

 

Sluiten
Word nu lid!